Biraz yardımcı olmamızı isterseniz popüler aramalar :
Kuruluk, Baharat, Salça, Lezzet Tarifleri


Kuruluk

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
İpek Acı Pul Biber  250 gr

50,00₺

İpek Acı Pul Biber 250 gr

Türkiye’nin baharat başkenti Gaziantep'ten Ev yapımı Acı Pul Biber ev yapımı ve doğaldır. Tamamen El emeği ile kurutularak hazırlanan pul biber, mutfakların vazgeçilmez baharatıdır. Özenle toplanan biberler, zeytinyağı ile birlikte özel değirmenlerde..

Yeni
İpek Az Acılı Pul Biber 250 Gr

50,00₺

İpek Az Acılı Pul Biber 250 Gr

Türkiye’nin baharat başkenti Gaziantep'ten Ev yapımı Az Acı Pul Biber geleneksel yöntemlerle hazırlanır katkısız ve doğaldır. Tamamen el emeği ile hazırlanan pul biber, mutfakların vazgeçilmez baharatıdır. Özenle toplanan biberler, kurutulur ve öğütü..

Marka:: ZAHİRE EVİ

Kuruluk  Ful Karışık 50 Adet

90,00₺

Kuruluk Ful Karışık 50 Adet

Gaziantep ikliminde yetişen, Lezzetli Gaziantep mutfağında dolmalıkların çok özel bir yeri vardır. Davet sofralarında mutlaka bulunması gereken kuru biber, patlıcan, kabak, acur dolması, yapılış itibariyle diğer kuru dolmalıklar gibi özen gösterilmes..

Marka:: ZAHİRE EVİ

Kuruluk  Kabak  50 Adet

90,00₺

Kuruluk Kabak 50 Adet

Gaziantep ikliminde yetişen kabaklar, taze toplanıp kabak içi ayıklanıp ipe dizilir ve steril ortamda kurutma işlemi yapılarak kurutulur Kurulukta da tüm gıda ürünlerinde olduğu gibi tazelik çok önemlidir Geleneksel olarak hazırlanan kuruluklar ..

Marka:: ZAHİRE EVİ

Kuruluk  Tatlı Biber 50 Adet

80,00₺

Kuruluk Tatlı Biber 50 Adet

Gaziantep ikliminde yetişen tatlı kırmızı biber, taze toplanıp tatlı kırmızı biber içi ayıklanıp ipe dizilir ve steril ortamda kurutma işlemi yapılarak kurutulur Kurulukta da tüm gıda ürünlerinde olduğu gibi tazelik çok önemlidir Geleneksel olar..

Marka:: ZAHİRE EVİ

Kuruluk Acı  Biber 50 Adet

80,00₺

Kuruluk Acı Biber 50 Adet

Gaziantep ikliminde yetişen coğrafi işaretli acı kırmızı antep biberi, taze toplanıp acı kırmızı Antep biberi içi ayıklanıp ipe dizilir ve steril ortamda kurutma işlemi yapılarak kurutulur Kurulukta da tüm gıda ürünlerinde olduğu gibi tazelik ço..

Marka:: ZAHİRE EVİ

Kuruluk Acur 50 Adet

70,00₺

Kuruluk Acur 50 Adet

Gaziantep ikliminde yetişen acur, taze toplanıp acur içi ayıklanıp ipe dizilir ve steril ortamda kurutma işlemi yapılarak kurutulur Kurulukta da tüm gıda ürünlerinde olduğu gibi tazelik çok önemlidir Geleneksel olarak hazırlanan kuruluklar hiç b..

Marka:: ZAHİRE EVİ

Yeni
Kuruluk Patlıcan 50 Adet

80,00₺

Kuruluk Patlıcan 50 Adet

Gaziantep ikliminde yetişen coğrafi işaretli Antep dolmalık patlıcan, taze toplanıp patlıcanın içi ayıklanıp ipe dizilir ve steril ortamda kurutma işlemi yapılarak kurutulur Kurulukta da tüm gıda ürünlerinde olduğu gibi tazelik çok önemlidir Gel..

Marka:: ZAHİRE EVİ

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)