Biraz yardımcı olmamızı isterseniz popüler aramalar :
Kuruluk, Baharat, Salça, Lezzet Tarifleri


Kahvaltılık

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 25 (3 Sayfa)
Ahşap İkili Set Tahin-Pekmez

110,00₺

Ahşap İkili Set Tahin-Pekmez

  Sofralarımızın ayrılmaz ikilisi Tahin- Pekmez  Özellikle kahvaltı sofralarının ve ara öğünlerin geleneksel lezzetlerden olan Tahin pekmez hem besleyici hem enerji verici ayrılmaz ikilisi.  Özel ahşap kutusunda yolladığımız tahin pekm..

Alıç Marmelatı 700 GR

90,00₺

Alıç Marmelatı 700 GR

Doğal ve katkısız yaptığımız Alıç marmelatı kahvaltılarda tüketilebileceği gibi tatlı yapımında da kullanılır. İştah açıcı özelliği ve güçlü C vitaminine sahip Alıç meyvesinden üretilen alıç marmelatımız, Ağaçlarından toplanan alıç meyveleri, öz..

Marka:: ZAHİRE EVİ

Antep Peyniri 1 KG

210,00₺

Antep Peyniri 1 KG

Gaziantep ilinin adını taşıyan Antep peyniri coğrafi işaretlidir. Yöresel ve organik ürünlerimizden olan Antep peyniri Gaziantep de bolca tüketilir kahvaltıda tuzlu salamura yapılmış Antep peyniri tercih edilir. Salamura peynir Gaziantep'in sıcak hav..

Badem Ezmesi  200 GR

75,00₺

Badem Ezmesi 200 GR

 Yer Fıstığı Kreması kolay sürülebilirliği ve yüksek yer fıstığı protein oranı ile günlük protein ihtiyacınızı karşılamak için sizlerle. İri Badem Ezmesi, katkısız içeriği ve yoğun tadıyla badem lezzetini en yoğun haliyle denemeniz için siz..

Fındık Ezmesi  200 GR

75,00₺

Fındık Ezmesi 200 GR

İri Fındık Ezmesi, doğal içeriğiyle sizi  tüm kalıpların dışına çıkmaya davet ediyor! Ürünün içeriğinde %77 fındık, pancar şekeri ve vanilya bulunuyor. Renklendirici, katkı maddesi, kıvam arttırıcı, parlatıcı vs bulunmuyor. Gönül rahatlığıyla ka..

Fındık Kreması  200 GR

75,00₺

Fındık Kreması 200 GR

Fındık kreması, doğal içeriğiyle sizi  tüm kalıpların dışına çıkmaya davet ediyor! Ürünün içeriğinde %77 fındık, pancar şekeri ve vanilya bulunuyor. Renklendirici, katkı maddesi, kıvam arttırıcı, parlatıcı vs bulunmuyor. Gönül rahatlığıyla kahva..

Fıstık Ezmesi 200 GR

160,00₺

Fıstık Ezmesi 200 GR

Baklava başta olmak üzere çeşitli Türk tatlılarının da favori malzemeleri arasında yer alan Antep Fıstığını sizce ezme halinde denemek nasıl olur? İri Antep Fıstık Ezmesi ise hem tamamen doğal hem de enfes lezzetli olur! Kahvaltılarda ve ara öğünlerd..

Fıstık Ezmesi Sarma 250 GR

160,00₺

Fıstık Ezmesi Sarma 250 GR

Özenle hazırlanan tek tek sarılıp özel ambalajıyla, Antep fıstığı ve kendi yağından elde edilen ürünümüz lezzeti ile sizin ve misafirlerinizin aklını başından alacak100 GR İçin Besin Değerleri;100 gr100 GramKarbonhidrat (g)21.5721.57Protein (g)24.062..

Fıstık Kreması 200 GR

120,00₺

Fıstık Kreması 200 GR

Baklava başta olmak üzere çeşitli Türk tatlılarının da favori malzemeleri arasında yer alan Antep Fıstığını sizce kreması halinde denemek nasıl olur?  Antep Fıstık kreması ise hem tamamen doğal hem de enfes lezzetli olur! Kahvaltılarda ve ara öğ..

Harnup Marmelatı 720 GR

90,00₺

Harnup Marmelatı 720 GR

Harnup Marmelatı doğal, katkısız, tatlandırıcı ve renklendirici içermez. Geleneksel yöntemlerle odun ateşinde yapılarak elde edilmiştir. Harnup Marmelatının içerisinde Şeker bulunmamaktadır. Marmelat tamamen meyvenin kendi özünden elde edil..

Marka:: ZAHİRE EVİ

Harnup Pekmezi 350 GR

70,00₺

Harnup Pekmezi 350 GR

Harnup, zengin besin içeriği ile birlikte bünyesinde yüksek düzeyde antioksidan maddeler barındırır. Bağışıklık sisteminin kuvvetlendirilmesinde büyük öneme sahip bir besindir. Birçok kaynakta, nefes darlığını gidermeye, öksürüğü kesmeye ve kilo..

Kahvaltılık Zahter 100 GR

30,00₺

Kahvaltılık Zahter 100 GR

Gaziantep'te birçok baharatın ( karabiber, kırmızı biber, tarçın, kekik) ve kuruyemiş kırıntıları (karpuz çekirdeği, ceviz içi ve Antep fıstığı gibi) karıştırılmasıyla yapılır. Kahvaltıda zeytinyağı ile birlikte sunulur. (Ekmeği önce zeytinyağına son..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 25 (3 Sayfa)