Biraz yardımcı olmamızı isterseniz popüler aramalar :
Kuruluk, Baharat, Salça, Lezzet Tarifleri


Dondurulmuş Ürünler


Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
Dondurularak Kurutulmuş Çilek 20 GR

60,00₺

Dondurularak Kurutulmuş Çilek 20 GR

Ezogelin Kadın girişimi üretim ve işletme Kooperatifi tarafında üretilmiştir.Mevsiminde toplanan  doğal ve katkısız koruyucu içermez, tazeye eşdeğer koku lezzet ve aroması ile dilimlenmiş taze çilek kurusu dondurularak kurutma teknolojisiyl..

Dondurularak Kurutulmuş Elma  20 GR

60,00₺

Dondurularak Kurutulmuş Elma 20 GR

Ezogelin Kadın girişimi üretim ve işletme Kooperatifi tarafında üretilmiştir.Mevsiminde toplanan  doğal ve katkısız koruyucu içermez, tazeye eşdeğer koku lezzet ve aroması ile dilimlenmiş taze elma kurusu dondurularak kurutma teknolojisiyle..

Dondurularak Kurutulmuş Fıstıklı  Dondurma 30 GR

80,00₺

Dondurularak Kurutulmuş Fıstıklı Dondurma 30 GR

 ÜRÜNLERİMİZ GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE AİT MODERN, HİJYENİK VE GIDA GÜVENLİĞİNİ ÖN PLANDA TUTAN TESİSLERDE EZOGELİN KADIN GİRİŞİMİ ÜRETİM VE İŞLETME KOOPERATİFİ TARAFINDAN ÜRETİLMEKTEDİR. DONDURULARAK KURUTULMUŞ FISTIKLI DONDURMA&nb..

Dondurularak Kurutulmuş Kivi 20 GR

60,00₺

Dondurularak Kurutulmuş Kivi 20 GR

Ezogelin Kadın girişimi üretim ve işletme Kooperatifi tarafında üretilmiştir.Mevsiminde toplanan  doğal ve katkısız koruyucu içermez, tazeye eşdeğer koku lezzet ve aroması ile dilimlenmiş taze kivi kurusu dondurularak kurutma teknolojisiyle..

Dondurularak Kurutulmuş Limon 20 GR

60,00₺

Dondurularak Kurutulmuş Limon 20 GR

Ezogelin Kadın girişimi üretim ve işletme Kooperatifi tarafında üretilmiştir.Mevsiminde toplanan  doğal ve katkısız koruyucu içermez, tazeye eşdeğer koku lezzet ve aroması ile dilimlenmiş taze limon kurusu dondurularak kurutma teknolojisiyl..

Dondurularak Kurutulmuş Mandalina  20 GR

60,00₺

Dondurularak Kurutulmuş Mandalina 20 GR

Ezogelin Kadın girişimi üretim ve işletme Kooperatifi tarafında üretilmiştir.Mevsiminde toplanan  doğal ve katkısız koruyucu içermez, tazeye eşdeğer koku lezzet ve aroması ile dilimlenmiş taze mandalina kurusu dondurularak kurutma teknoloji..

Dondurularak Kurutulmuş Muz 20 GR

60,00₺

Dondurularak Kurutulmuş Muz 20 GR

Ezogelin Kadın girişimi üretim ve işletme Kooperatifi tarafında üretilmiştir.Mevsiminde toplanan  doğal ve katkısız koruyucu içermez, tazeye eşdeğer koku lezzet ve aroması ile dilimlenmiş taze muz kurusu dondurularak kurutma teknolojisiyle ..

Dondurularak Kurutulmuş Portakal 20 GR

60,00₺

Dondurularak Kurutulmuş Portakal 20 GR

Ezogelin Kadın girişimi üretim ve işletme Kooperatifi tarafında üretilmiştir.Mevsiminde toplanan  doğal ve katkısız koruyucu içermez, tazeye eşdeğer koku lezzet ve aroması ile dilimlenmiş taze portakal kurusu dondurularak kurutma teknolojis..

Dondurularak Kurutulmuş Sade Dondurma 30 GR

70,00₺

Dondurularak Kurutulmuş Sade Dondurma 30 GR

  ÜRÜNLERİMİZ GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE AİT MODERN, HİJYENİK VE GIDA GÜVENLİĞİNİ ÖN PLANDA TUTAN TESİSLERDE EZOGELİN KADIN GİRİŞİMİ ÜRETİM VE İŞLETME KOOPERATİFİ TARAFINDAN ÜRETİLMEKTEDİR.  DONDURULARAK KURUTULMUŞ SADE DONDURMA ..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)